czwartek, 13 marca 2014

Akcja reklamowa Somersby Blackberry Beer Drink
W związku z wprowadzeniem na rynek polski, nowego smaku piwa Somersby zaproszono mnie do współpracy w przygotowaniu akcji promocyjnej . Dostałam duże , kolorowe , oryginalne pudełko z nowym wynalazkiem Lorda Somersby , napojem piwnym o smaku jeżynowym, do posmakowania i wystawienia obiektywnej opinii. Na samym początku miła niespodzianka, każda butelka z spersonalizowaną etykietą :)W paczce oprócz piwa znalazłam sympatyczny list od Lorda i kilka przydatnych upominków, torbę na laptopa  w ślicznym jeżynowym kolorze, do kompletu jest smyczka , myszka ( bez ogonka :)) i eleganckie gadżety firmowe.Nowością Somersby jest napój piwny o smaku jeżynowym, Blackberry Beer Drink .

Piwo jest delikatne, bez gorzkiego posmaku i piwnego zapachu. Doskonałe dla osób lubiących piwo z sokiem. Producent zaleca spożywanie go schłodzonego z dodatkiem kostek lodu, próbowałam też bez lodu, i także bardzo dobrze smakowało .
Doskonałe na „babski wieczór” chociaż moi panowie też w nim posmakowali.

Somersby Blackberry Beer Drink , swoim aromatem , kolorem , delikatną pianką i bąbelkami , kusi do skosztowania .

Jeżyna z piwem świetnie się komponuje, będzie super orzeźwieniem w upalne dni.Na imprezy i pikniki w gronie rodziny i przyjaciół. Mojej rodzinie przypadło do gustu. Polecamy. 

Życzę smacznego podczas degustacji Blackberry Beer Drink :)
 

Zapraszam na stronę Lorda Somersby . ( KLIK) i  (KLIK)
* wpis sponsorowany


11 komentarzy:

Witaj. Miło że tutaj zaglądasz:) Jeżeli przygotowałaś/eś danie lub deser z mojego bloga, prześlij proszę fotkę na mojego maila takietampichcenie@gmail.com a ja opublikuję ją na Facebooku, w specjalnym albumie„ czytelnicy bloga pichcą :) Oczywiście podam autora:)

Tort Jamajka -tort motyl

Pyszne ciasto, zwane Jamajka, było inspiracją na zrobienie tego tortu.  Tort na 8 urodziny wnusi, przygotowany przez jej Mamę, smakował...